Silifke Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Silifke Devlet Hastanesi, Mersin ilimizin Silifke ilçesinde bulunan Silifke Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Burunucu Köyü Taşucu Yolu Üzeri adresinde bulunan Silifke Devlet Hastanesi kurumuna 0 (324) 714-1159 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Silifke Devlet Hastanesi Hakkında

Silifke Devlet Hastanesi, yeni hizmet binamızda 06/05/2013 tarihinden ibu yana hizmet vermeye başlamıştır. Yıllık 300 bini aşkın poliklinik sayısı, 200 yatak kapasitesi, 150 hasta oda sayısı (100 tek kişilik, 50 çift kişilik), 9 aktif ameliyathane, 22 erişkin yoğun bakım yatak sayısı, 8 yenidoğan yoğun bakım yatak sayısı ve laboratuarları ile hastanemiz hizmet vermektedir.

Silifke Devlet Hastanesi Bölümleri

Silifke Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Silifke Devlet Hastanesi, Mersin ili Silifke ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Silifke Devlet Hastanesi Doktorları

Silifke Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Silifke Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Silifke Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (324) 714-1159

Silifke Devlet Hastanesi Adresi

Silifke Devlet Hastanesi Adresi:  Burunucu Köyü Taşucu Yolu Üzeri

Silifke Devlet Hastanesi Web Sitesi

Silifke Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://silifkedh.saglik.gov.tr/

Silifke Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku