Siverek Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Siverek Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Siverek ilçesinde bulunan Siverek Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şanlıurfa Yolu Üzeri 13. Km. adresinde bulunan Siverek Devlet Hastanesi kurumuna 0 (414) 552-1246 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Siverek Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Merkez ve köyleri; bunun bunun yanında ilçemize yakın diğer ilçe ve ilçelere bağlı köylere hizmet vermektedir. Hastanemiz ortalama olarak 300000 nüfusa hitap etmektedir.

Siverek Devlet Hastanesi 200 yatak kapasitelidir. Yeni Siverek Devlet Hastanesi binamızın oturum alanı toplam 78147 M2’lik, kapalı alanı 37912 M2’lik olup 469 otopark sayısı alanındedir. Şanlıurfa Diyarbakır Karayolu üzerinde Siverek şehir merkezine 8 km uzaklıkta, yapımına 2011 senesinde başlamış 1 Haziran 2012’de tamamlanarak faaliyete girmiştir.

Siverek Devlet Hastanesi Bölümleri

Siverek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Siverek Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Siverek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Siverek Devlet Hastanesi Doktorları

Siverek Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Siverek Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Siverek Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 552-1246

Siverek Devlet Hastanesi Adresi

Siverek Devlet Hastanesi Adresi:  Şanlıurfa Yolu Üzeri 13. Km.

Siverek Devlet Hastanesi Web Sitesi

Siverek Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Siverek Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku