Sürmene Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Sürmene Devlet Hastanesi, Trabzon ilimizin Sürmene ilçesinde bulunan Sürmene Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Soğuksu Mah. Halis Burhan Cad. adresinde bulunan Sürmene Devlet Hastanesi kurumuna 0 (462) 746-1422 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Sürmene Devlet Hastanesi Hakkında

Sürmene Devlet hastanesi 1972 senesinde Sağlık Merkezinden hastaneye dönüştürülerek hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemizde ilerleyen zamanlarda gittikçe artan ihtiyaçlar neticesinde 2001 senesinde Hemodiyaliz ünitesi hizmete açılmıştır. Ayrıca 28/06/2007 tarihinde hastane ek binası hizmete açılarak yatak kapasitesi arttırılmıştır.

Hastanemiz Laboratuar Üniteleri, Röntgen ünitesi, Acil Servis, Hemodiyaliz Ünitesi, Endoskopi Ünitesi, Ameliyathaneleri ve Yataklı Servisleri ile günümüz insanına hak ettiği sağlık hizmetini vermeye devam eden modern bir hastane haline gelmiştir.

Sürmene Devlet Hastanesi Bölümleri

Sürmene Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Sürmene Devlet Hastanesi, Trabzon ili Sürmene ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sürmene Devlet Hastanesi Doktorları

Sürmene Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

  Özel RFM Yenimahalle Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Sürmene Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Sürmene Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (462) 746-1422

Sürmene Devlet Hastanesi Adresi

Sürmene Devlet Hastanesi Adresi:  Soğuksu Mah. Halis Burhan Cad.

Sürmene Devlet Hastanesi Web Sitesi

Sürmene Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://surmenedh.saglik.gov.tr/

Sürmene Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku