Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Turgutlu Devlet Hastanesi, Manisa ilimizin Turgutlu ilçesinde bulunan Turgutlu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Subaşı Mah. Son Sk. No:18 adresinde bulunan Turgutlu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (236) 313-3090 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Turgutlu Devlet Hastanesi Hakkında

16.10.2009 tarihinde Sağlık Bakanlığı ile TOKİ içinde yapılan anlaşma ile inşaatı başlayan 300 yataklı hastanemize 04.07.2012 tarihi itibariyle taşınılmış ve modern koşullarda hizmet verilmeye başlanmıştır. Ayrıca İlçemize ve çevre ilçelere hizmet sunan modern hastane binamızın resmi açılışı 17 Eylül 2012 tarihinde gerçekleştirilmiştir.

46.948 m2 bina kullanım alanına sahip yeni hastane binasında 108 adet çift kişilik, 70 adet tek kişilik, (13 adet özürlü ve 14 adet suit) hasta odası, 300 kişilik konferans salonu, 400 kişilik yemekhane ve 440 araçlık otopark bulunmaktadır.

Hastanemizde 14 yataklı II. düzey genel yoğun bakım, 6 yataklı I.düzey Koroner yoğun Bakım, 4 küvöze sahip I. basamak Yenidoğan yoğun bakım ve 5 yataklı I.düzey Nöroloji yoğun bakım ile toplam 29 yatak ile yoğun bakım ve 11 adet salondan oluşan ameliyathane hizmeti verilmektedir.

Toplam 315 yatak tescili bulunan hastanemiz ve kuvvetli çalışan kadromuz ile Turgutlu halkına sağlık hizmeti sunulmaktadır.

Turgutlu Devlet Hastanesi Bölümleri

  Bursa Yüksek İhtisas Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Turgutlu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Turgutlu Devlet Hastanesi, Manisa ili Turgutlu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Turgutlu Devlet Hastanesi Doktorları

Turgutlu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Turgutlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (236) 313-3090

Turgutlu Devlet Hastanesi Adresi

Turgutlu Devlet Hastanesi Adresi:  Subaşı Mah. Son Sk. No:18

Turgutlu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Turgutlu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://turgutludh.saglik.gov.tr/

Turgutlu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku