Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ilimizin Zeytinburnu ilçesinde bulunan Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi ile ilgili detaylar. Kazlı Çeşme Mah. Belgrad Kapı Yolu Cd. No:1 adresinde bulunan Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi kurumuna 0 (212) 409-0200 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Hakkında

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi 1950 senesinden bu yana ülkemiz akciğer sağlığına hizmet vermektedir. Önceleri yalnızca verem hastalığının nasıl tedavi edileceğine yönelik olarak tüm yurtta açılan Göğüs Hastalıkları Sanatoryumları içinde mühim bir yer tutan hastanemiz, son senelerda kaydettiği ilerlemelerle ülkemizin göğüs hastalıkları ve göğüs cerrahisi hususunda söz sahibi konuma yükselmiştir.

Hastanemiz Zeytinburnu ilçe sınırları içinde, Edirnekapı’dan sahile kadar devam eden tarihi Topkapı surları boyunca uzanan 10. yıl caddesini (eski Balgradkapı-Demirhane yolu) kesen Belgradkapı Yolu üzerindedir.

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Bölümleri

  Özel İzmit Donatım Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, İstanbul ili Zeytinburnu ilçesinde göğüs hastalıkları hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası:  0 (212) 409-0200

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Adresi

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi adresi: Kazlıçeşme, Kazlıçeşme Mh Belgrat Kapı yolu Cad, D:1, 34020 Zeytinburnu/İstanbul

Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Nasıl Gidilir? Yedikule Göğüs Hastalıkları ve Göğüs Cerrahisi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku