Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi ile ilgili detaylar. Şakir Kesebir Cd. Gazi Umur Paşa Sk. No:28 Balmumcu adresinde bulunan Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi kurumuna 0 (212) 211-4000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Hakkında

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2. 250 m2 alan üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir.

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi, 17 Ocak 2007 tarihinde 2. 250 m² alan üzerine, üniversite bünyesinde kurulan bir göz hastalıkları merkezidir. Yeditepe Üniversitesi Hastanesi’ne bağlı olarak hizmet veren Göz Merkezi, Göz Hastalıkları Anabilim Dalı’nda öğrenci ve asistan yetiştiren, 11 ayrı branşta en modern teknoloji ile hizmet üreten bir göz hastalıkları merkezidir. Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nin amacı; üniversitenin güvenirliğini, ciddiyetini ve bilimselliğini sunarken, kaliteli ve en iyi hizmeti vererek hastalarının gözlerinin içinin gülmesini sağlamaktır.

Merkezimiz tamamıyla akıllı sistemlerle donatılmış bir alt yapıya ve teknolojiye sahiptir. Ameliyathaneler “laminer akım” sistemi ile yapılmıştır. Bu sistemle birlikte ameliyathane içinde olabilecek en hijyenik ortam sağlanmaktadır. Dolayısıyla ameliyat esnasında enfeksiyon kapma riski hemen hemen yok edilmektedir. Sterilizasyona oldukça önem verilen Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nde, tüm hasta yatakları basınçlı buharla yıkanmaktadır.

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi’nde Hastane Bilgi Sistemi (HIS) yazılımından yararlanılmaktadır. Bu yazılım aracılığıyla hem hasta detaylarının bi hayli hızlı toparlanıp işlenmesi hem de hastaya özel tüm sonuçların bilgisayar ortamında sunulması ve saklanması olabilecekdür. HIS sistemi aracılığıyla doktorlar hastane dışındayken de hasta takibini elektronik ortamda yapabilmektedir.

  Ulucanlar Göz Hastanesi Kızılay Semt Polikliniği Telefon Numarası ve Adresi

Yeditepe Üniversitesi Hastanesi ve Bağlı Kurumları, sağlık standartları hususunda dünyanın en mühim kuruluşu olarak kabul gören JCI (Joint Commission International) aracılığıyla ilk denetiminde tüm sistemiyle, tüm standartlarda akredite edilen ilk Türk Üniversite Hastaneleri Grubu olmanın gururunu yaşıyor.

Merkezimiz, göz hastalıkları hususunda yenilikçi, araştırmacı ve dünyanın örnek alacağı önder bir referans göz merkezi olma yolundadır.

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Telefon Numarası

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi telefon numarası:  0 (212) 211-4000

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Adresi

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi adresi: Balmumcu Mah. Şakir Kesebir Cad, Gazi Umur Paşa Sk. No:28, 34349 Beşiktaş

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Web Sitesi

Yeditepe Üniversitesi Göz Merkezi resmi web sitesi: www.yeditepehastanesi.com.tr

Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Nasıl Gidilir? Yeditepe Üniversitesi Göz Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku