Zile Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Zile Devlet Hastanesi, Tokat ilimizin Zile ilçesinde bulunan Zile Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kahya Mah. Nato Yolu Üzeri No:1 adresinde bulunan Zile Devlet Hastanesi kurumuna 0 (356) 317-5098 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Zile Devlet Hastanesi Hakkında

Tokat’ın Zile ilçesinde yapımı sona eren 100 yataklı modern Devlet Hastanesi 2014 senesinde hasta kabulüne başlamıştır. Yeni Zile Devlet Hastanesi 17 bin 500 metrekare kapalı alan olmak üzere toplam 23 bin metrekare alana inşa edildi.

Hastanemiz teknolojik, fiziki yenilik ve gelişmeler yönünden her geçen gün, olumlu yönde gittikçe artan bir ivmeyle gelişim faaliyetlerine hızla devam etmektedir.

Zile Devlet Hastanesi Bölümleri

Zile Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Zile Devlet Hastanesi, Tokat ili Zile ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Atakent Cerrahi Tip Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Zile Devlet Hastanesi Doktorları

Zile Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Zile Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Zile Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (356) 317-5098

Zile Devlet Hastanesi Adresi

Zile Devlet Hastanesi Adresi:  Kahya Mah. Nato Yolu Üzeri No:1

Zile Devlet Hastanesi Web Sitesi

Zile Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ziledh.saglik.gov.tr/

Zile Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku