Afyon kocatepe üniversitesi (AFSÜ) Hastanesinden nasıl randevu alınır?

Afyon kocatepe üniversitesi (AFSÜ) Hastanesinden nasıl randevu alınır? Afyon kocatepe üniversitesi (AFSÜ) Hastanesinden online, telefon ve MHRS sistemi üzerinden randevu alma

Afyon kocatepe üniversitesi (AFSÜ) Hastanesi

Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi, Afyon Kocatepe Üniversitesi‘ne bağlı bir tıp fakültesidir.

Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ),nitelikli sağlık personeli yetiştirerek ülkemizin sağlık hizmet sunumuna katkıda bulunmak, sağlık alanında bilimsel çalışmalar yapmak ve sağlık teknolojisi ve ilaç üretimine katkıda bulunmak amacıyla, sağlık temalı bir Üniversite olarak 18 Mayıs 2018 tarihinde Afyon Kocatepe Üniversitesinden ayrılarak kurulmuştur.

Bu kapsamda AFSÜ genç bir üniversite olarak bünyesinde köklü fakültelere sahip olan ender kurumlardan biridir.

Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi (AFSÜ), dört fakülte, üç meslek yüksekokulu ve lisansüstü eğitim enstitüsü ile geleceğin hekim, diş hekimi, uzman hekim, uzman diş hekimi ve diğer sağlık profesyonellerinin yetiştirildiği sağlık temalı bir üniversitedir.

AFSÜ, sağlık temalı üniversiteler arasında coğrafi olarak avantajlı bir konumdadır. Kampüsümüzün bulunduğu Afyonkarahisar ili, Batı Anadolu’nun ortasında, kavşak noktasında yer almakta olup; jeotermal kaynaklar, ulaşım olanakları, doğal bitki örtüsüve konaklama tesisleri bakımından son derece önemli bir potansiyele sahiptir.Afyonkarahisar, 25.000’i aşan yatak kapasitesi, 170’i aşan konaklama tesisi ve yıllık 1 milyona varan turist sayısı ile alternatif turizm çeşitliliği bakımından Türkiye’de ilk sıralarda yerini almaktadır.

AFSÜ Sağlık Araştırma ve Uygulama Merkezi’nde insan sağlığına yönelik tedavi yöntemleri güncel bilimsel veriler ışığında uygulamaktadır. Ayrıca GETAT Merkezimizde geçmişi insanlık tarihi kadar eski olan geleneksel ve tamamlayıcı tıp kapsamındaki uygulamalar yapılmaktadır.

  Kocaeli Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezinde; tedavi amaçlı termal tedavi ve rehabilitasyon havuzları bulunmaktadır. Yüzyıllardır geleneksel olarak uygulanan kaplıca tedavileri, alanında uzman olan öğretim üyeleri, fizyoterapistler ve fizik tedavi teknikerleri eşliğinde bilimsel olarak uygulanmaktadır. Felçli hastalar, ortopedik ameliyat geçirmiş hastalar ve yoğun rehabilitasyon gerektiren hastalar, termal suların tedavi edici etkilerinden faydalandırılmaktadır.

AFSÜ Sağlık Bilimleri Fakültesi fizyoterapi ve rehabilitasyon bölümü ile Atatürk Sağlık Meslek Yüksekokulu fizyoterapi bölümü öğrencilerimiz kaplıca tedavileri konusunda eğitim almakta ve staj yapmaktadır. Termal sağlık turizmi ile konaklamalı yaşlı bakım merkezlerinde verilecek olan hizmet kalitesinin arttırılmasında önemli bir rolü olan yaşlı bakım teknikerlerinin eğitimi Üniversitemiz bünyesinde verilmektedir.

Afyonkarahisar’ın, Batı Anadolu’da yolların kavşak noktasında yer alması nedeniyle sıkça karşılaşılan trafik kazaları sonrası travma hastalarına, yaralılara, kalp ve damar cerrahisi, göğüs cerrahisi, beyin cerrahisi ve ortopedi vakalarına, AFSÜ Sağlık Uygulama ve Araştırma Merkezi uzmanları tarafından profesyonel acil sağlık hizmetleri de sunulmaktadır.

AFSÜ, büyükşehirlerden sonra en fazla nüfusa sahip il olan Afyonkarahisar’da 3. Basamak sağlık hizmetini haftanın 7 günü 24 saat kesintisiz olarak sunmaktadır.

Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesinden online randevu alma

Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesinden 3 farklı şekilde randevu alınabilir bu rehberimizde sizlere 3 yönetim de detaylı bir şekilde anlatacağız.

  1. Online randevu alma
  2. Telefon araması ile randevu alma
  3. MHRS sistemi ile randevu alma

1. Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi online randevu nasıl alınır?

Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesinden online randevu almak için öncelikle Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesine ait online randevu sistemine giriş yapmalısınız. ( giriş yapmak için tıklayınız. )

Bağlantıya tıkladıktan sonra resimdeki gibi giriş yap sayfasına ulaşacaksınız.

Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi online randevu
Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi online randevu

randevu girişi formunda sizden istenilen T.C. Kimlik numarası ve doğum tarihinizi doğru bir şekilde doldurduktan sonra ” Giriş ” butonuna tıklayınız.

  Akdağmadeni Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Eğer daha önce Afyon kocatepe üniversitesinden online randevu almadıysanız sizden bir e-posta ve telefon numarası isteyecektir.

Bilgileri doğru bir şekilde tamamladıktan sonra “onayla” tuşuna basarak devam edin. Daha sonrasında randevu almak istediğiniz doktor, gün, saati seçerek randevu alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

2. Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi Telefon ile randevu nasıl alınır ?

Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi Telefon araması ile randevu almak için (0272) 246 33 35 numaralı telefon çağrı merkezi arayarak T.C Kimlik numaranız ve çağrı merkezi temsilcisinin sizden istediği bilgiler ile randevunuzu oluşturabilirsiniz.

3. Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesi MHRS sistemi ile randevu nasıl alınır ?

Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ile Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesinden aşağıdaki adımları takip ederek randevu alabilirsiniz.

MHRS ile randevu almak için iki yöntem bulunuyor.

Birinci yöntem;

‘’ Alo 182’’ çağrı merkezini arayarak bağlanacağınız canlı operatöre TC kimlik numaranızı vererek randevunuzu oluşturabilirsiniz.

İkinci yöntem;

www.mhrs.com.tr’den randevunuzu oluşturmak. WEB’den randevu oluşturmak için; daha önce üyelik kaydınız yoksa “Randevu Al” butonuna tıkladıktan sonra gelen ekrandan “Üye Ol” seçeneğini tıklayarak üyelik işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Eğer üyelik kaydınız var ise kimlik numaranız ve şifrenizle Afyon kocatepe üniversitesi Hastanesinden, dilediğiniz tarihe randevunuzu oluşturabilirsiniz.

EKSTRA; MHRS MOBİL UYGULAMASI İLE RANDEVU OLUŞTURMA

Play store veya App store üzerinden indireceğiniz MHRS mobil uygulaması ile randevu almak için üyelik kaydınız yoksa oluşturabilir, var ise kimlik numaranız ve şifreniz ile giriş yaparak randevunuzu alabilirsiniz.

www.hastane.afsu.edu.tr randevu alma
Mavi hastane online Randevu Alma
dhf.afsu.edu.tr online randevu
afsu randevu nasil alinir?
Afyon Mavi hastane Randevu Alma telefon numarası
Afyon Kocatepe Üniversitesi Hastanesi Doktorları randevu
Araştırma Hastanesi Randevu sorgulama
Afsu. Giriş
En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku