Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi, İstanbul ilimizin Üsküdar ilçesinde bulunan Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi ile ilgili detaylar. Dr. Fahrettin Kerim Gökay Cad. No:13 adresinde bulunan Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi kurumuna 0 (216) 651-9760 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Hakkında

Sante Sağlık Hizmetleri olarak Altunizade/ İstanbul merkezimizde kanser tanısı almış hastaların radyoterapi tedavi ve takibi gelişmiş teknik olanaklardan yararlanılarak yapılmaktadır.

Radyoterapi hizmetleri, radyasyon onkolojisi uzmanı, radyoterapi fiziği uzman kişilerı, teknisyenler ve onkoloji hemşiresi aracılığıyla verilir. Radyoterapi fiziği uzman kişilerı, ilgili birimdeki tüm tedavi cihazlarının kalibrasyonu ve kalite kontrolü; simülasyon ve tedavi planlaması cihazlarının kalite kontrolü, manuel yahut bilgisayar yardımı ile tedavi planlaması ve radyasyon güvenliğinden sorumludur.

Merkezimizde EKSTERNAL (dışarıdan) tedavi ve BRAKİTERAPİ (doku yahut doku boşlukları içinden) uygulanmaktadır. Eksternal tedaviler için Lineer Hızlandırıcı teknolojisi kullanılarak, 6 ve 15 MV düzeyinde X-ışınları ve 5 ayrı kademede elektron demetleri üretilir. Böylelikle derin ve yüzeysel tümörlerin nasıl tedavi edileceği olabilecek olmaktadır. Brakiterapi ise yüksek doz bi hayli hızlı cihazlarla uygulanır. Bu cihazlarla rahim ve rahim ağzı kanserleri başta olmak üzere bir çok tümöre yakın mesafeden ışınlama yolu ile yüksek tedavi dozu emniyetli bir biçimde verilebilmektedir. Merkezimizde bunun bunun yanında tedaviye hazırlık maksadıyla alan belirlenmesinde kullanılan CT Simülatör ve Konvansiyonel Simülatör cihazları bulunmaktadır.

Tedavi planlaması üç boyutlu planlama ve IMRT yapma özelliğinde bilgisayarlı tedavi planlama sistemleri ile yapılır. Merkezimiz yüksek kalitede tedavi için gerekli tüm teknik altyapıya sahiptir.

  Özel İzmir Ege Onkoloji Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Bölümleri

  • Radyasyon Onkolojisi
  • Nükleer Tıp
  • Radyoloji
  • Tıbbi Onkoloji

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi, İstanbul ili Üsküdar ilçesinde onkoloji merkezi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Telefon Numarası

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi telefon numarası:  0 (216) 651-9760

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Adresi

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi adresi: Altunizade, Tophanelioğlu Cd. No:11, 34662 Üsküdar/İstanbul

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Web Sitesi

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi resmi web sitesi: santesaglik.com.tr

Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Nasıl Gidilir? Altunizade Özel Sante Onkoloji Merkezi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku