Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312 adresinde bulunan Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 593-2929 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Hakkında

Akıllı bina teknolojisi ile inşa edilen hastanemiz; birbirine tüp geçit ile bağlı iki blok olarak hizmet vermektedir. Bu bloklardan bir tanesi yatan hasta servisleri, diğeri ise ağırlıklı olarak poliklinik hizmetleri olarak planlanmıştır. Toplam kapalı alanı, 13097 m2’dir. 100 yatak kapasiteli hastanemizde tüm odalar, hasta ve refakatçisinin ihtiyaç ve beklentileri düşünülerek, teknolojik tabanlı sistemlerin konforunda insana özel olarak düzenlenmiştir. Deprem, yangın vb. doğal afetler ve beklenmeyen tüm felaketler karşısında ulusal ve ülkeler arası tüm standartlara uygun biçimde dizayn edilmiş ve inşa edilmiştir.

Son teknoloji ile donatılmış 5 adet ameliyat odamız bulunmaktadır. Ameliyathane içinde ultrason, skopi ve gelişmiş mikroskoplarımız bulunmaktadır. Yapılmakta olan ameliyat yetkililer aracılığıyla seyredilebilmekte, hasta tetkikleri her ameliyat odasında bulunan plazma televizyonlardan görülebilmektedir. Ameliyat sonrası hasta bakımı yaş ve disiplinlere göre ayrılmış üç ayrı yoğun bakım ünitesinde gerçekleştirilmektedir. Her türlü girişimsel radyoloji işleminin yapılabildiği anjiyo ünitesi de ameliyathane içinde bulunmaktadır.

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Bölümleri

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Doktorları

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi İletişim

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 593-2929

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Adres

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Adresi:  Aydınlar Mah. Dikmen Cad. No:312

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://29mayisdh.saglik.gov.tr/

Ankara 29 Mayıs Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku