Ankara Ulus Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ankara Ulus Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Altındağ ilçesinde bulunan Ankara Ulus Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Rüzgarlı Cad. Gayret Sok. No:6 Ulus adresinde bulunan Ankara Ulus Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 509-7000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz, ortalama yarım asırlık bir geçmişe sahiptir. Sosyal Sigortalar Kurumu’nun ilk kuruluşlarından olma özelliğini taşımaktadır. 1940’lı senelerda, mevcut bulunan hastanenin Dışkapı semtine taşınmasıyla hastanemiz, dispanser şeklinde hizmet vermeye başlamıştır. 1956 senesinde ise, SSK’ya bağlı SSK Ulus Hastanesi’ne dönüştürülmüştür. O senelerda, 115 yatak kapasitesi olan hastanemiz, 2006 senesinde toplam altı bina ve 200 yatak kapasitesine ulaşmıştır.

20 Şubat 2005 tarihi itibari ile SSK hastanelerinin Sağlık Bakanlığı’na devri ile birlikte, Ulus Devlet Hastanesi adı altında hizmet vermeye başlamıştır.

2012 yılı itibariyle hizmet yelpazesini genişletme çalışmalarına başlayan hastanemiz, 2013 yılı başında hizmete giren palyatif bakım ve yoğun bakımlarımızla Bakım Hastanesi olma yolunda mühim atılımlara imza atmıştır.

Hastanemiz bugün 41’i yoğun bakım olmak üzere 110 yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Bölümleri

Ankara Ulus Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ankara Ulus Devlet Hastanesi, Ankara ili Altındağ ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Doktorları

Ankara Ulus Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Ankara Ulus Devlet Hastanesi İletişim

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 509-7000

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Adres

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Adresi:  Rüzgarlı Cad. Gayret Sok. No:6 Ulus

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Ankara Ulus Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku