Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ardahan Devlet Hastanesi, Ardahan ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Ardahan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri adresinde bulunan Ardahan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (478) 211-3044 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Ardahan Merkez ve 5 çevre ilçe ile birlikte Artvin/Şavşat ilçesine de hizmet veren merkez hastane konumundadır. 150 yataklı Ardahan Devlet Hastanesi hizmet binasının yetersiz olması nedeni ile 2008 senesinde ihalesi yapılan 23.01.2012 senesinde hizmete açılan 150 yataklı hizmet binasında hizmet vermeye başlamıştır.

Kurumumuzun temel hedefi Ardahan İlinde yaşayan bireylere aktif ve kuvvetli, tek çatı altında organize edilmiş temel sağlık hizmetlerini sunmak ve kuvvetli bir acil servis hizmetiyle bu alanda Ardahan İlinin gereksinimini karşılamaktır. Kurumumuz bu hedefler ışığında çalışmalarını sürdürmektedir.

Ardahan Devlet Hastanesi Bölümleri

Ardahan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ardahan Devlet Hastanesi, Ardahan şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları

Ardahan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ardahan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (478) 211-3044

Ardahan Devlet Hastanesi Adresi

Ardahan Devlet Hastanesi Adresi:  İnönü mah. Sugöze Mevkii Göle Yolu Üzeri

Ardahan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ardahan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ardahandh.saglik.gov.tr/

Ardahan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ardahan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku