Artvin Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Artvin Devlet Hastanesi, Artvin ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Artvin Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çarsı Mahallesi Hastane Caddesi adresinde bulunan Artvin Devlet Hastanesi kurumuna 0 (466) 212-1040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Artvin Devlet Hastanesi Hakkında

1945 senesinde açılan hastanemiz Artvin merkezdeki tek hastane olup, bölge hastanesi niteliğindedir.2006 senesinde 120 yataklı ek bina yapılmış ve faaliyete geçmiştir. Zamanla değişen şartlar karşısında yeni bir ek binaya ihtiyaç duyulmuş ve bakanlık nezdinde yapılan girişimler sonucu 7 tek yataklı oda, 21 iki yataklı oda, 15 yataklı II.düzey yoğun bakım, 4 yataklı I. Seviye yenidoğan yoğun bakım, II.düzey acil servis, yemekhane, kazan dairesi, servisler, poliklinikler, konferans salonu ve idari bölümün bulunduğu toplam 11 katlı 70 yatak kapasiteli ikinci ek bina yapılmıştır. Hastanemizde 10 yataklı palyatif bakım ünitesi, evde sağlık birimi, mamografi, kemik dansitometri, göz polikliniğinde biyomikroskop, radyoloji ünitesinde 1 adet tam donanımlı ultrasonografi, tomografi, MR hizmetleri verilmektedir. Ayrıca ekokardiyografi, EMG cihazı, üroflowmetre, odyometri cihazları bulunmaktadır.

Hastane olarak ilimizdeki halkımızın haklarına saygılı, sürekli olarak gelişmeleri ve yenilikleri takip ederek ülkeler arası standartları yakalayan, çalışan ve hasta tatminiyetini yükselterek hastanemizin hizmet değerinin devamlılığını sağlayan bir kurum olmayı hedeflemekteyiz.

Artvin Devlet Hastanesi Bölümleri

Artvin Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Artvin Devlet Hastanesi, Artvin şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Artvin Devlet Hastanesi Doktorları

Artvin Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Artvin Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Artvin Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (466) 212-1040

Artvin Devlet Hastanesi Adresi

Artvin Devlet Hastanesi Adresi:  Çarsı Mahallesi Hastane Caddesi

Artvin Devlet Hastanesi Web Sitesi

Artvin Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://artvindh.saglik.gov.tr/

Artvin Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Artvin Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku