Ayvalık Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ayvalık Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Ayvalık ilçesinde bulunan Ayvalık Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. 150 Evler Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:17 adresinde bulunan Ayvalık Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 312-1744 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ayvalık Devlet Hastanesi Hakkında

Ayvalık Devlet Hastanesi 102 yatak kapasiteli olup, ameliyathane, 12 cihaz ile hemodiyaliz ünitesi, dahiliye, genel cerrahi, aile hekimi ile hizmet sağlamaktadır.

22 bin metrekaresinin kapalı ve bahçesiyle birlikte toplamda 52 bin metrekarelik alana yayılan hastanenin her yönden Ayvalık’a yakışır görünüm ve hizmet kapasitesine sahiptir.

Ayvalık Devlet Hastanesi Bölümleri

Ayvalık Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ayvalık Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Ayvalık ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ayvalık Devlet Hastanesi Doktorları

Ayvalık Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

  Bayrampaşa Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ayvalık Devlet Hastanesi Telefon Numarası:

0 (266) 312-1744

Ayvalık Devlet Hastanesi Adresi:  150 Evler Mah. Ahmet Taner Kışlalı Cad. No:17

Ayvalık Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ayvalık Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://ayvalikdh.saglik.gov.tr/

Ayvalık Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ayvalık Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku