Balıkesir Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Balıkesir Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Karesi ilçesinde bulunan Balıkesir Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Atatürk Mah. Turgut Reis Cad. adresinde bulunan Balıkesir Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 245-9020 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Balıkesir Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz fiilen 510 yatak kapasitesi ile, I. Basamak Anjio Genel Yoğun Bakım Ünitesi 5 Yatak, I. Basamak Koroner Yoğun Bakım Ünitesi 19 Yatak, II. Basamak Nöroloji Yoğun Bakım Ünitesi 7 yatak, II. Basamak Dahiliye Yoğun Bakım Ünitesi 6 yatak, III. Basamak Anestezi ve Reanimasyon Genel Yoğun Bakım Ünitesi 18 Yatak, III. Basamak KVC Yoğun Bakım Ünitesi 5 Yatak olarak hizmet vermektedir. Ayrıca, acil Servisimizde 17 müşaade yatağı, kemoterapi ünitesinde 25 hasta koltuğu, diyaliz ünitesinde 19 diyaliz yatağı bulunmakta ve periton diyaliz hizmeti verilmektedir.

Balıkesir Devlet Hastanesi Bölümleri

Balıkesir Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Balıkesir Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Karesi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Balıkesir Devlet Hastanesi Doktorları

Balıkesir Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Balıkesir Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Balıkesir Devlet Hastanesi Telefon Numarası 0 (266) 245-9020

Balıkesir Devlet Hastanesi Adresi

Balıkesir Devlet Hastanesi Adresi:  Atatürk Mah. Turgut Reis Cad.

Balıkesir Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Balıkesir Devlet Hastanesi Web Sitesi https://balikesirdh.saglik.gov.tr/

Balıkesir Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Balıkesir Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku