Bandırma Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bandırma Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Bandırma ilçesinde bulunan Bandırma Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çanakkale Yolu Üzeri 6.Km adresinde bulunan Bandırma Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 738-0022 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bandırma Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Pertevniyal Devlet Hastanesi olarak 1928 senesinde yapımına başlanmış ve 1932 senesinde tamamlanarak hizmete açılmıştır. 1954 senesinde B Blok, 1974 senesinde C Blok ve 1995 senesinde da D Blok yapılarak hizmete devam etmiştir. 19 Şubat 2005 senesinde Sağlık Bakanlığına devredilerek Kapıdağ Devlet Hastanesi adıyla faaliyetine devam eden Eski SSK Hastanesi ile 30 Mayıs 2009 senesinde birleştirilmiş ve Bandırma Devlet Hastanesi adını almıştır.

Bandırma Devlet Hastanesinin yeni binasının yapımına Doğan Pınar Köyü Çiftlik Mevkiinde 1995 senesinde başlanmıştır. 04 Ekim 2010 tarihinde faaliyete geçerek hasta kabulüne başlayan hastanemizin resmi açılışı 23 Ekim 2010 tarihinde Başbakan aracılığıyla yapılmıştır.

Bandırma Devlet Hastanesi Bölümleri

Bandırma Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bandırma Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Bandırma ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bandırma Devlet Hastanesi Doktorları

Bandırma Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bandırma Devlet Hastanesi Telefon Numarası:

0 (266) 738-0022

Bandırma Devlet Hastanesi Adresi

Çanakkale Yolu Üzeri 6.Km

Bandırma Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bandırma Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bandirmaeah.saglik.gov.tr/

Bandırma Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bandırma Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku