05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi, İzmir ilimizin Karşıyaka ilçesinde bulunan Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi ile ilgili detaylar. Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı adresinde bulunan Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi kurumuna 0 (232) 241-1000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Hakkında

Kurulduğumuz 1993 senesinden bugüne oluşturduğumuz hastane zincirleri ile yurdumuzun dört bir yanında sağlık hizmeti sunan Başkent üniversitesi olarak Zübeyde Hanım Uygulama ve Araştırma Merkezi poliklinik binası ile artık size daha yakınız.

Hedefimiz üniversite hastanesi olmanın sorumluluğu ile İzmir ve Ege Bölgesinde toplumun her kesimine, kaliteli, modern, çağdaş ve güler yüzlü sağlık hizmeti sunmaktır. Sağlığınızın Güvencesi Başkent misyonuyla yola devam ederken genişleyen kadromuzla sizlere Acil, Aile Hekimliği, Beyin ve Sinir cerrahisi, Beslenme ve Dİiyetisyenlik, Fiziksel Tıp ve Rehabilitasyon, Gastroenteroloji, Genel Cerrahi, Göğüs Hastalıkları, iç Hastalıkları, Kadın Hastalıkları ve Doğum, Kardiyoloji, Kulak Burun Boğaz, Nöroloji, Ortopedi ve Travmatoloji, Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları, Psikiyatri ve Dermatoloji branşlarında güvenilir sağlık hizmeti sunmaktayız.

Başkent Üniversitesi olarak uzman ekip ve modern teknoloji ile tıp bölgesindeki son gelişmeleri uygularken bölgemizdeki yeniliklerde de öncülük ediyoruz. Hastanemizde en yeni teknikleri kullanılmakta olup gelişmiş laboratuvar imkanlan ile tanı ve tedavi hizmeti verilmektedir.

Kurumumuzun Sosyal Güvenlik Kurumu (Emekli Sandığı-Bağkur-SSK}. Resmi Kurumlar. TBMM. Bankalar (Yapı Kredi Bankası. Merkez Bankası. Türk F£ximbank. şekerbank. vakıtbank. iş Bankası Esbenk). Özel sigortalar (Anadolu Anonim Türk Sigorta. ınter Partner Assistance. Ergo isviçre Sigorta. Acıbadem Sigorta. Yapı Kredi Sigorta. Groupama. Allianz. Anadolu Hayat Sigorta, aig Sigorta. Ak Sigorta. Axa Oyak. Mednet Promed. Uarptre) ile anlaşması bulunmaktadır.

Dudayev Buhran Mavişehir kavşağında bulunan yeni poliklinik hizmet binamız metroya olan yakınlığı ile de tüm İzmirliler İçin kolay ulaşılabilir konumdadır.

637i sokak no:34 Bostanlı adresimizdeki ana hizmet binamızda İse ameliyathane, doğumhane, yataklı servis, hemodiyaliz, fizik tedavi ve rehabilitasyon ve adi servis birimlerimiz ile her zaman yanındayız.

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Randevu

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Bölümleri

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Doktorları

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Telefon Numarası0 (232) 241-1000

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Adresi:  Caher Dudayev Bulvarı No:175 Bostanlı

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Web Sitesi: izmir.baskenthastaneleri.com

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Nasıl Gidilir? Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Yol Tarifi

Başkent Üniversitesi Zübeyde Hanım Hastanesi Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ