Besni Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Besni Devlet Hastanesi, Adıyaman ilimizin Besni ilçesinde bulunan Besni Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Çat Mah. Ressam Ayşe Işık Cad. No:6 adresinde bulunan Besni Devlet Hastanesi kurumuna 0 (416) 318-1067 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Besni Devlet Hastanesi Hakkında

Besni Devlet Hastanesi olarak profesyonel ve uzman kadrosunda bulunann aldığı güçle modern tıbbın olanaklarını tercih ederek olabilecek olan en iyi sağlık hizmetini halkımıza sunma gayreti içindeyiz.

Sağlığınızı korumak, sürdürmek, geliştirmek yada yeniden kazanmak maksadıyla başvurduğunuz kurumumuzda 15 branşta uzman hekim, 24 poliklinikte ayaktan tedavi hizmeti yürütülürken 24 saat Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri verilmektedir. Hastanemizde poliklinik hizmeti verdiğimiz tüm branşlarda yataklı tedavi hizmetleri de doktorunuzun uygun görmesi durumunda verilmektedir.

125 yatak kapasiteli Besni Devlet Hastanesi poliklinik, acil servis, diyaliz servisi, görüntüleme merkezi, laboratuvar, ameliyathane ve yoğun bakımları ile birlikte sosyal donatıları bünyesinde barındıran modern hastaneciliğin bütün detaylarını taşımaktadır.

Besni Devlet Hastanesi Bölümleri

Besni Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Besni Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Besni ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Besni Devlet Hastanesi Doktorları

Besni Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Besni Devlet Hastanesi İletişim

Besni Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (416) 318-1067

Besni Devlet Hastanesi Adres

Besni Devlet Hastanesi Adresi:  Çat Mah. Ressam Ayşe Işık Cad. No:6

Besni Devlet Hastanesi Web Sitesi

Besni Devlet Hastanesi Resmi Web Sitesi: http://besnidh.saglik.gov.tr/

Besni Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku