Beypazarı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Beypazarı Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Beypazarı ilçesinde bulunan Beypazarı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ayvaşık Mah. Dr. Hamdi Soysal Sok. No:1 adresinde bulunan Beypazarı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 763-0775 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beypazarı Devlet Hastanesi Hakkında

30 Ağustos 2012 tarihinde yeni Hastaneye taşınan Beypazarı Devlet Hastanesi 100 yataklı bölge hastanesi olması yanında, Nallıhan, Güdül, Mudurnu, Kıbrıscık, Mihallıçcık ve çevre ilçelerden gelen hastalara bakmaktadır.

Bünyesinde 28 adet Uzman Doktor 10 adet Hekim bulunduran Beypazarı Devlet Hastanesi Toplamda 38 adet Operator Doktor, Uzman Doktor, ve hekim ile hizmet değerini artırmaya yönelik çalışmalar yürütüyor.

Görüntüleme Merkezinin de Yeni Devlet Hastanesine geçtikten sonra MR çekimi hariç bütün görüntüleme çeşitleri mevcut ( Tomografi, IVP (yağlı Film), Röntgen). Bunu bunun yanında Solunum testi, işitme testi, Ekg, Kal Alma, Mamografi, Kemik taraması, endoskopi, kolonoskopi, Ultrasonografi gibi hizmetleri bünyesinde bulunduruyor.

Beypazarı Devlet Hastanesi Bölümleri

Beypazarı Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Beypazarı Devlet Hastanesi, Ankara ili Beypazarı ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beypazarı Devlet Hastanesi Doktorları

Beypazarı Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Beypazarı Devlet Hastanesi İletişim

Beypazarı Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 763-0775

Beypazarı Devlet Hastanesi Adres

Beypazarı Devlet Hastanesi Adresi:  Ayvaşık Mah. Dr. Hamdi Soysal Sok. No:1

Beypazarı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Beypazarı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://beypazaridh.saglik.gov.tr/

Beypazarı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku