Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Çankaya ilçesinde bulunan Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ahlatlıbel Mah. 1746. Sok. adresinde bulunan Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 906-0670 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Hakkında

26 Aralık 1995 tarihinde Ankara-Beytepe’de 100 Yataklı Jandarma Asker Hastanesinin inşaatı başlamış, 05 Mayıs 2003 tarihinde hasta bakımına yönelik çalışmalar tamamlanmış, ilk hasta yapılan merasimle kabul edilerek kayıtlara işlenmiştir.

Beytepe Asker Hastanesi Baştabipliği, 17 Ekim 2005 tarihinden ibu yana TSK Sağlık Komutanlığı bağlısı olarak faaliyetlerine devam etmiş olup; 19 nisan 2016 tarihinde şehit olan sağlık astsubay Murat Erdi Eker in adını alarak, 26 ağustos 2016 tarihinden ibu yana sağlık bakanlığına devir edilmiş ve Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi ismiyle 1. basamak 4 yataklı yoğun bakım ünitesi, 1. basamak acil servis ünitesi, poliklinik hizmetleri, diş hekimliği hizmetleri, laboratuvar hizmetleri, radyoloji hizmetleri, ameliyathane ve sterilizasyon hizmetleri ve 100 yatak kapasiteyle hizmete devam etmektedir.

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Bölümleri

  Özel Özdiyaliz Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi, Ankara ili Çankaya ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Doktorları

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi İletişim

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 906-0670

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Adres

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Adresi:  Ahlatlıbel Mah. 1746. Sok.

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Web Sitesi

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://beytepedh.saglik.gov.tr/

Beytepe Murat Erdi Eker Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku