Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul ilimizin Fatih ilçesinde bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi ile ilgili detaylar. İskender Paşa Mh. Adnan Menderes Blv. adresinde bulunan Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi kurumuna (0212) 453 17 00 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Hakkında

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi (eski adı Gureba Hastanesi), İstanbul’un Fatih ilçesinde, Vatan Caddesi üzerinde bulunan bir hastanedir.

Osmanlı padişahı Abdülmecit’in annesi Bezmialem Valide Sultan bu hastaneyi yoksuller için kurdurmuştur.

2010 senesinde “Bezm-i Alem Valide Sultan Vakıf Gureba Eğitim ve Araştırma Hastanesi” olan adı “Bezmialem Vakıf Üniversitesi”nin kurulmasıyla değişmiş ve 24 Ekim 2010 tarihinde üniversiteye devredilerek Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi olarak hizmet vermeye başlamıştır.

Metro ile ulaşım: Havalimanı – Aksaray metro hattını tercih ederek Emniyet-Fatih durağında inerek Üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Tramway ile ulaşım: Kabataş – Bağcılar tramvay hattını tercih ederek Çapa-Şehremini durağında inerek Üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Deniz otobüsü ile ulaşım Yenikapı iskelesini tercih ederek Üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Metrobüs ile ulaşım: Edinekapı durağında inerek Aksaray yönüne doğru giden minübüs ile Üniversitemize ulaşabilirsiniz.

Araç ile ulaşım: D100 – Ankara İstikametinden Gelinirse Eyüp sapağından sonra Topkapı, Aksaray sapağına girdiğinizde Vatan caddesine (Adnan Menderes Bulvarı) bağlanacaktır. Aksaray ordu evini geçtikten sonra sağda Bezmialem Vakıf Üniversitesi ve Hastanesi görülecektir.

D100 – Edirne/Topkapı İstikametinden Gelinirse; Cevizlibağ sapağından sonra Topkapı, Aksaray sapağına girdiğinizde yol Vatan caddesine (Adnan Menderes Bulvarı) bağlanacaktır. Aksaray ordu evini geçtikten sonra sağda Bezmialem Vakıf Üniversitesi ve Hastanesi görülecektir.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Bölümleri

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi, İstanbul ili Fatih ilçesinde Üniversite hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorları

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Doktorlarına ulaşmak için aşağıdaki web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

https://bezmialemhastanesi.com/tr/Sayfalar/DoktorArama.aspx

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Telefon Numarası

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine ait telefon numarası: (0212) 453 17 00

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Adresi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi adresi:  İskender Paşa Mh. Adnan Menderes Blv.

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Web Sitesi

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi web sitesi: bezmialemhastanesi.com

Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Nasıl Gidilir? Bezmialem Vakıf Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku