Bilecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bilecik Devlet Hastanesi, Bilecik ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Bilecik Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ertuğrulgazi Mah.Tarlabaşı Sok.No 36/A adresinde bulunan Bilecik Devlet Hastanesi kurumuna 0 (228) 212-1036 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bilecik Devlet Hastanesi Hakkında

1930 senesinde Memleket Hastanesi adıyla, özel idare aracılığıyla 15 yataklı olarak kurulmuştur. 1954 senesinde tüm mal varlığı ile birlikte Sağlık Bakanlığı’na devredilmiş olup, Ertuğrul Gazi mahallesindeki şimdiki binasına 1957 senesinde 50 yataklı olarak taşınmıştır.

Hastanemizdeki yatak sayısı 1960 lı senelerda 75 ve 1999 senesinde yatak kapasitemiz 128 olmuştur. Bu gün saygınlığı ile yatak kapasitemiz 100 dür. Hastanemizde 53 Uzman hekim olmak üzere 294 kadrolu ve anlaşmali 135 şirket elemanı olmak üzere toplam 482 personel çalışmaktadır.

Bilecik Devlet Hastanesi Bölümleri

Bilecik Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bilecik Devlet Hastanesi, Bilecik şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bilecik Devlet Hastanesi Doktorları

Bilecik Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bilecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bilecik Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (228) 212-1036

Bilecik Devlet Hastanesi Adresi

Bilecik Devlet Hastanesi Adresi:  Ertuğrulgazi Mah.Tarlabaşı Sok.No 36/A

Bilecik Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bilecikeah.saglik.gov.tr/

Bilecik Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bilecik Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku