Bismil Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bismil Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Bismil ilçesinde bulunan Bismil Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Köseli Köyü Mevkii 5.Km adresinde bulunan Bismil Devlet Hastanesi kurumuna 0 (412) 415-2310 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bismil Devlet Hastanesi Hakkında

Bismil’de mevcut 75 yataklı Devlet Hastanesi’nin fiziki durumunun yetersiz olması sebebiyle TOKİ aracılığıyla Köseli Köyü yakınında Bismil Diyarbakır yolu üzerinde yapılan 100 yataklı yeni Devlet Hastanesi hasta kabulü ile hizmete girdi.

Bismil Devlet Hastanesi 75 yatakla İlçemizin tek hastanesi olarak hizmet vermektedir. Hastanemiz tıbbi donanım yönünden yeterli durumdadır.

Bismil Devlet Hastanesi Bölümleri

Bismil Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bismil Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Bismil ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bismil Devlet Hastanesi Doktorları

Bismil Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bismil Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bismil Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (412) 415-2310

  Sandıklı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bismil Devlet Hastanesi Adresi

Bismil Devlet Hastanesi Adresi:  Köseli Köyü Mevkii 5.Km

Bismil Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bismil Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bismildh.saglik.gov.tr/

Bismil Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bismil Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku