Bitlis Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bitlis Devlet Hastanesi, Bitlis ilimizin Merkez ilçesinde bulunan Bitlis Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Beşminare Mah. 160 Evler Mevki adresinde bulunan Bitlis Devlet Hastanesi kurumuna 0 (434) 246-8420 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bitlis Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemizin 1958 senesinde kurulmuştur. 50 yatak kapasitesiyle yaklaık 20 yıl kadar hizmet veren hastanemiz 1980’li senelerda 100 yatak kapasitesine çıartılmışır. 2004 senesinde yeni hizmet binası tamamlanmasıyla yeni yerinde 5 yıl kadar hizmet vermiş uzman hekim sayısının artması ile yetersiz kalan hizmet binasıyla 2009 senesinde 150 yatak kapasiteli yeni bir ek bina inşa edilerek, tüm birimler son derece modern donanıma sahip hizmet binamızla tam kapasite çalımaktadır. Hastanemiz “Beşminare mahallesi 160 Evler karsısı Merkez/Bitlis adresinde hizmet vermektedir.

Mevcut Durum: Hastanemiz ana ve ek bina olmak üzere iki ayrı bina, bir semt polikliniğine sahip olup, toplam 52 poliklinik odasında, poliklinik hizmeti vermektedir. 200 yatak kapasitelidir. Hastanemiz 57200 m2 toplam alanda hizmet vermektedir.

Bitlis Devlet Hastanesi Bölümleri

Bitlis Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bitlis Devlet Hastanesi, Bitlis şehrinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bitlis Devlet Hastanesi Doktorları

Bitlis Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bitlis Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bitlis Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (434) 246-8420

Bitlis Devlet Hastanesi Adresi

Bitlis Devlet Hastanesi Adresi:  Beşminare Mah. 160 Evler Mevki

Bitlis Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bitlis Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://bitlisdh.saglik.gov.tr/

Bitlis Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bitlis Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku