Bozüyük Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bozüyük Devlet Hastanesi, Bilecik ilimizin Bozüyük ilçesinde bulunan Bozüyük Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. 4 Eylül Mah 902.Sokak adresinde bulunan Bozüyük Devlet Hastanesi kurumuna 0 (228) 314-0085 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bozüyük Devlet Hastanesi Hakkında

1968 senesinde iki katlı binada sağlık merkezi olarak hizmet vermekte olan sağlık tesisimiz, aynı binada hastaneye dönüştürülerek yataklı sağlık hizmeti verilmekte iken, bu binaya ek olarak dernek aracılığıyla yaptırılan beş katlı hastane binasında bir süre hizmetlerini sürdürmüştür.

Şehir merkezine 2 km olan yeni hastane binamıza Kasım/2004 ayı itibariyle taşınarak hizmet verilmekte iken, 5283 sayılı Kanun gereğince Bakanlığımıza devredilen SSK Bozüyük Hastanesi, Bozüyük Ertuğrulgazi Devlet Hastanesi adıyla faaliyet sürdürmekte iken, halkımıza sunulan sağlık hizmetinin daha kaliteli ve etkin yürütülmesine yönelik Bakanlığımızın talimatları gereğince 03-06-2005 tarihinde Hastanemiz Bozüyük Ertuğrulgazi Devlet Hastanesi ile birleştirilerek Bozüyük Devlet Hastanesi adıyla iki ayrı binada (A ve B) 120 fiili yatak kapasiteli olarak sağlık hizmeti sağlamaktadır.

Yeşilkent’de inşaatı sona eren binaya (A Blok) 01/04/2007 tarihinde taşınılmıştır. Yeni binada acil girişleri ve normal girişler ayrı kapılardan yapılmaktadır 50 yatak kapasiteli yeni binada, hasta odalarında 3’er yatak, tuvalet, banyo ve lavabo yer alıyor. Ayrıca 10 ayrı oda da tek yataklı olarak dizayn edilmiştir. Bozüyük Devlet Hastanesinin Yeşilkent’teki yeni hastane binasında Acil, Genel Cerrahi, Çocuk Ünitesi, Kadın Doğum ve Dahiliye servisleri hizmet vermektedir.

Bozüyük Devlet Hastanesi Bölümleri

Bozüyük Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bozüyük Devlet Hastanesi, Bilecik ili Bozüyük ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bozüyük Devlet Hastanesi Doktorları

Bozüyük Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bozüyük Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bozüyük Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (228) 314-0085

Bozüyük Devlet Hastanesi Adresi

Bozüyük Devlet Hastanesi Adresi:  4 Eylül Mah 902.Sokak

Bozüyük Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bozüyük Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://bozuyukdh.saglik.gov.tr/

Bozüyük Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bozüyük Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku