Burhaniye Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Burhaniye Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Burhaniye ilçesinde bulunan Burhaniye Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Mahkeme Mh. Hürriyet Caddesi No:47 adresinde bulunan Burhaniye Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 412-6999 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Burhaniye Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemizin ana hizmet binası olan A Blok 1954 senesinde Sağlık Merkezi olarak 2 kat eklinde inşa edilmiş olup 1961 senesinde Devlet Hastanesine dönüştürülmüştür. 1975 senesinde hayırsever bir vatandaşın katkıları ile 1 kat ilave edilerek A Blok Binamız bugünkü şeklini almıştır. B Blok binamız 1995 senesinde, C Blok binamız 1998 senesinde ve D Blok binamız 2007 senesinde hizmete açılmıştır. 2013 senesinde Yoğun Bakım Ünitemiz Cerrahi Yoğun Bakım ve Dahili Yoğun Bakım olarak yenilenmiştir. Yeni Doğan Yoğun Bakımımız da 2013 senesinde hizmet vermeye başlamıştır.

Burhaniye Devlet Hastanesi Bölümleri

Burhaniye Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Burhaniye Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Burhaniye ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Burhaniye Devlet Hastanesi Doktorları

Burhaniye Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Burhaniye Devlet Hastanesi Telefon Numarası

0 (266) 412-6999

Burhaniye Devlet Hastanesi Adresi

Burhaniye Devlet Hastanesi Adresi Mahkeme Mh. Hürriyet Caddesi No:47

Burhaniye Devlet Hastanesi Web Sitesi

Burhaniye Devlet Hastanesi Web Sitesi https://burhaniyedh.saglik.gov.tr/

Burhaniye Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Burhaniye Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku