Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin Osmangazi ilçesinde bulunan Bursa Çekirge Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Mutluevler Mah. Nazlı Cad. Osmangazi adresinde bulunan Bursa Çekirge Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 239-3636 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Hakkında

19/02/2005 Tarihinden ibu yana 5283 sayılı yasa ile Sağlık Bakanlığı Bursa Çekirge Devlet Hastanesi olarak hizmet veren hastanemiz “İşçi Sigortalar Kurumu Bursa Hastanesi” olarak Fevzi Çakmak Caddesi No:46/58’de 65 yataklı olarak 28/07/1961 tarihinde ufak bir binada hizmet vermeye başlamıştır.

Hastanemiz ardından 20/12/1967 tarihinden ibu yana Altıparmak Stadyum karşısındaki binada 100 yatak kapasiteyle hizmet vermeye devam etmiştir.

420 yatak kapasitesi ile hizmete giren hastanemiz, 2008 yılı saygınlığı ile 516 yatak kapasitesi ile hizmet vermektedir. 2011 itibari ile 525 Yatak kapasitesiyle hizmet vermektedir.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Bölümleri

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Bursa Çekirge Devlet Hastanesi, Bursa ili Osmangazi ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Doktorları

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 239-3636

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Adresi

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Adresi:  Mutluevler Mah. Nazlı Cad. Osmangazi

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Web Sitesi

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cekirgedh.saglik.gov.tr/

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Bursa Çekirge Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku