Ceyhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ceyhan Devlet Hastanesi, Adana ilimizin Ceyhan ilçesinde bulunan Ceyhan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Ulus Mahallesi Hastane Caddesi adresinde bulunan Ceyhan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (322) 613-1362 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ceyhan Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz ilk olarak 1950 senesinde 50 yataklı olarak inşa edilmiş olup halen mevcut hastane binasında tek katlı bir yapı olarak bulunmaktadır. Hastanemizin mevcut binası 1994 senesinde 100 yataklı tip proje olarak yapılmış olup halen hizmet vermektedir.

SSK tesislerinin sağlık bakanlığına devri ile Ceyhan SSK dispanseri hastanemiz idaresine geçmiştir. Mevcut dispanser binası 2006 senesinde proje ve inşaatı gerçekleştirilerek toplam 80 yataklı Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları Kliniği haline getirilmiştir. Çağdaş hastane kriterlerine sahip olan ek binamız merkez hastane binasına ortalama 1 km mesafede olup kablosuz iletişim ağıyla veri aktarımı ve haberleşme gerçekleştirilmektedir.

Yumurtalık Devlet Hastanesi Bakanlığımız aracılığıyla kapatılarak hastanemize devredilmiştir. Burada Ek Hizmet Birimimiz olarak hizmet vermektedir. Acil sağlık hizmetleri, uzman polikliniği, röntgen ve labaratuar hizmetleri verilmektedir.

Ağız ve Diş Sağlığı Merkezimiz; hastaneye ortalama 500 m uzakta olup müsatkil 5 katlı bir binanın kiralanması yöntemi ile temin edilmiştir. 10 diş hekimi, protez laboratuarı ve panaromik röntgen ünitesi ile hizmet vermektedir.

Ceyhan Devlet Hastanesi Bölümleri

  Kayseri Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ceyhan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ceyhan Devlet Hastanesi, Adana ili Ceyhan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ceyhan Devlet Hastanesi Doktorları

Ceyhan Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Ceyhan Devlet Hastanesi İletişim

Ceyhan Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (322) 613-1362

Ceyhan Devlet Hastanesi Adres

Ceyhan Devlet Hastanesi Adresi:  Ulus Mahallesi Hastane Caddesi

Ceyhan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ceyhan Devlet Hastanesi resmi web sitesi https://ceyhandh.saglik.gov.tr/

Ceyhan Devlet Hastanesi Yol Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku