Çınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çınar Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Çınar ilçesinde bulunan Çınar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Diyarbakır Yolu 1 Km adresinde bulunan Çınar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (412) 511-2399 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çınar Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Diyarbakır Yolu 1 km üzerinde olup; 2002 senesinde Sağlık Merkezi olarak hizmet vermekteyken, aynı binada 1 Mayıs 2007 de Sağlık Bakanlığınca 25 yataklı ilçe hastanesine dönüştürülerek hizmet verilmeye başlanmıştır. Halen 4 uzman tabip, 6 pratisyen tabip, 4 diş tabibi görev yapmaktadır.

Hastanemiz 1500 metrekare alana sahip olup, kapalı alan 1300 metrekaredir. Bu alanın 1000 metrekaresi otopark olarak kullanılmakta, geri kalan kısım ise yeşil alandan ibarettir.

Çınar Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Çınar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çınar Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Çınar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çınar Devlet Hastanesi Doktorları

Çınar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çınar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (412) 511-2399

Çınar Devlet Hastanesi Adresi

Çınar Devlet Hastanesi Adresi:  Diyarbakır Yolu 1 Km

Çınar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çınar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cinardh.saglik.gov.tr/

Çınar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çınar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

YAZAR BİLGİSİ
Sitede yer alan makaleler bilgilendirme amaçlı olup, Web sitemiz hiçbir hastane veya sağlık kuruluşuna bağlı değildir. Hastanebilgisi.com' ait içerikler asla kişisel teşhis ya da tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. İlgili bir durumda mutlaka hekimize başvurunuz. Reklam ve işbirliği taleplerinizi isterseniz oyansuleyman7@gmail.com adresinden iletebilirsiniz.
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.