Çine Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Çine Devlet Hastanesi, Aydın ilimizin Çine ilçesinde bulunan Çine Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207 adresinde bulunan Çine Devlet Hastanesi kurumuna 0 (256) 711-5900 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Çine Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz 1954 senesinde 10 yataklı sağlık merkezi olarak hizmet vermeye başlamıştır. 1977 senesinde 25 yataklı Çine Devlet Hastanesi’ne çevrilmiştir. Hastane ana binasının yetersiz kalması sebebiyle hastane bahçesinde ilave ek binalarla, poliklinik, diş, röntgen, laboratuar, yemekhane ve mutfak ve idare birimleri oluşturulmuştur.

Mevcut yapıların günün şartlarına göre yetersiz kalması sebebiyle 1989 senesinde, hastane bahçesinde 50 yataklı hastane binasının temeli atılmıştır. 2005 senesinde tamamlanarak hizmete açılan şu anda kullanılan hastane binasına aynı yıl, acil, yoğun bakım ve diyaliz ünitelerinin bulunduğu ek bina temeli atılmış ve bu bina da 2008 senesinde hizmete girmiştir.

Hastanemizde 14 uzman hekim, 9 pratisyen hekim, 4 diş hekimi çalışmaktadır. 32 hemşire, 8 ebe, 1 eczacı, 5 laboratuar teknisyeni, 6 anestezi teknisyeni, 6 röntgen teknisyeni, 1 diyaliz teknisyeni, 3 sağlık memuru, 1 diş teknisyeni çalışmaktadır. Hizmet alımlarıyla birlikte 170 pesonelimiz mevcuttur.

Hastanemiz 64 yataklıdır. 3 ameliyathane, 8 hemodiyaliz cihazı olan diyaliz ünitesi mevcuttur. Röntgende renkli dopler ultrasonografi mevcuttur. Hastanemizde solunum fonksyon testi yapılmaktadır.

Çine Devlet Hastanesi Bölümleri

Çine Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Çine Devlet Hastanesi, Aydın ili Çine ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Çine Devlet Hastanesi Doktorları

Çine Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Çine Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Çine Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (256) 711-5900

Çine Devlet Hastanesi Adresi

Çine Devlet Hastanesi Adresi:  Şevketiye Mah. Adnan Menderes Bulv. No:207

Çine Devlet Hastanesi Web Sitesi

Çine Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://cinedh.saglik.gov.tr/

Çine Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Çine Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku