Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi, İzmir ilimizin Balçova ilçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi ile ilgili detaylar. Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi adresinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi kurumuna 0 (232) 412-2222 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Hakkında

Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi 1978 senesinde Ege Üniversitesi İzmir Tıp Fakültesi adı altında kuruldu. 1982 yılına kadar önce Karşıyaka Devlet Hastanesi sonra İzmir Belediyesi Eşrefpaşa Hastanesinde sağlık hizmeti sundu. 1982 senesinde çıkan 41 sayılı Kanun Hükmünde Kararname ile Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde katılan fakültemiz, Ege Üniversitesi eski Eczacılık Fakültesi binaları tadil edilerek 1985 senesinde 325 yatak kapasiteli Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi olarak hizmete geçici olarak sokuldu.

Yine hastaların tek noktadan hizmet alıp, bürokratik işlemler ve sıra poblemlerinı azaltacak bir sistem olan Biyokimya, Mikrobiyoloji, Hematoloji, Parazitoloji, Farmakoloji rutin tetkiklerinin yapıldığı Merkez Laboratuvarı 1998 Şubat ayında 4. Blok açılmıştır. 1998 Mayıs ayında ise Muzaffer Kayhan Onkoloji Hastanesi çalışmaya başlamıştır. Bu alan hastanemizin temel hedeflerinden olan Onkoloji hastaları için referans merkezi olma amacı yönünden önem taşımaktadır.

Hastanemiz bugün 925 yatak kapasiteli yeni klinikler binası, Çocuk Acil’i, Tüp Bebek Merkezi, Organ Nakil Merkezi, ileri teknolojiyle hizmet veren Radyoloji Bölümü, Türkiye’de ilk kez Acil Tıp ihtisası veren Acil Servisi, ufak ve kısa izlem gerektiren cerrahi uygulamaların gerçekleştirildiği Gündüz Hastanesi, Karşıyaka’daki hastalarımıza hizmet veren Karşıyaka Polikliniği, 34 poliklinik, özel katı, kafeteryaları ile ülkemize gurur verecek biçimde yapılandırılmıştır.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Randevu

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Online randevu sistemine gitmek için tıklayınız.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Doktorları

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesinde çalışan doktorları görmek için tıklayınız.

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Telefon Numarası

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi telefon numarası:  0 (232) 412-2222

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Adresi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi adresi: Mithatpaşa Cad. No:1606 İnciraltı Yerleşkesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Web Sitesi

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi resmi web sitesi:  www.hastane.deu.edu.tr

Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Nasıl Gidilir? Dokuz Eylül Üniversitesi Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku