Dursunbey Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Dursunbey Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Dursunbey ilçesinde bulunan Dursunbey Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Bozyokuş Mah. Zihni Özger Cad. adresinde bulunan Dursunbey Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 662-1040 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Dursunbey Devlet Hastanesi Hakkında

İlçe Devlet Hastanesi başta Merhum Halil Kireç olmak üzere yardımsever ilçe halkı ve Devlet yardımları ile 1986 senesinde 75 yataklı olarak halka hizmet vermeye başlamıştır.

1986 senesinde hastane yanında 5 katlı 10 daireli olarak hastane lojmanlarında devlet-millet işbirliği ile bitirilmiş ve hizmete girmiştir. Hizmet bunlarla da bitmemiş olup, hastane lojmanı yanında hastane camii inşa edilmiş ve hizmete açılmıştır.

Dursunbey Devlet Hastanesi Bölümleri

Dursunbey Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Dursunbey Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Dursunbey ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Dursunbey Devlet Hastanesi Doktorları

Dursunbey Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Dursunbey Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Dursunbey Devlet Hastanesi Telefon 0 (266) 662-1040

Dursunbey Devlet Hastanesi Adresi

Dursunbey Devlet Hastanesi Adresi  Bozyokuş Mah. Zihni Özger Cad.

Dursunbey Devlet Hastanesi Web Sitesi

Dursunbey Devlet Hastanesi Web Sitesi https://dursunbeydh.saglik.gov.tr/

 

Dursunbey Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Dursunbey Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku