Edremit Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Edremit Devlet Hastanesi, Balıkesir ilimizin Edremit ilçesinde bulunan Edremit Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Camiivasat Mahallesi Ağılı Patlak Mevki Havran Yolu Üzeri adresinde bulunan Edremit Devlet Hastanesi kurumuna 0 (266) 373-1313 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Hakkında

Edremit Devlet Hastanesi 1953 senesinde Belediye Hastanesi’nin Sağlık Bakanlığı’na devredilmesi ile birlikte 20 yataklı bir devlet hastanesi olarak 2 uzman hekim ile birlikte hizmet vermeye başlıyor. 1955 senesinde 40 yataklı bir devlet hastanesi ‘ne dönüştürülüyor. 1999 senesinde diyaliz ünitesine kavuşan Edremit Devlet Hastanesi’nin 2002 senesinde da kan merkezi hizmete giriyor. 5 Şubat 2007 tarihinde yeni hastane binasının tamamlanmasıyla yeni binada hizmet verilmeye başlanıyor.

Edremit Devlet Hastanesi’nde yeni hastane binasına geçilmesiyle birlikte kalite çalışmalarına ağırlık veriliyor ve bu çalışmalar neticesinde da 20 Temmuz 2008 tarihinde ISO 9001:2000 belgesi alınıyor. 2009 yılı Eylül ayında Kazdağı Devlet Hastanesi ile birleştirilen Edremit Devlet Hastanesi böylece iki farklı binada hizmet vermeye devam etmekte. Şu anda 15 bin 608 metrekare kapalı ve 36 bin 369 metrekare açık alana sahip.

Edremit Devlet Hastanesi Bölümleri

Edremit Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Edremit Devlet Hastanesi, Balıkesir ili Edremit ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Edremit Devlet Hastanesi Doktorları

Edremit Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Edremit Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Edremit Devlet Hastanesi Telefon Numarası 0 (266) 373-1313

Edremit Devlet Hastanesi Adresi

Edremit Devlet Hastanesi Adresi Camiivasat Mahallesi Ağılı Patlak Mevki Havran Yolu Üzeri

Edremit Devlet Hastanesi Web Sitesi

Edremit Devlet Hastanesi Web Sitesi https://edremitdh.saglik.gov.tr/

Edremit Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Edremit Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku