Ergani Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Ergani Devlet Hastanesi, Diyarbakır ilimizin Ergani ilçesinde bulunan Ergani Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkii No:20 adresinde bulunan Ergani Devlet Hastanesi kurumuna 0 (412) 611-5112 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Hakkında

2009 senesinde yapımına başlanan 95 odalı 150 yataklı Ergani Devlet Hastanesi tamamlan ve son sistem cihazlarla hizmet verecek olan yeni devlet hastanesi, modern görünümüyle 2013 senesinde Ergani halkının hizmetine açılmıştır. Yeni binamız ise poliklinik, acil servis, diyaliz servisi, görüntüleme merkezi, laboratuvar, ameliyathane ve yoğun bakımları ile birlikte sosyal donatıları bünyesinde barındıran modern hastaneciliğin bütün detaylarını taşımaktadır.

Amacımız Diyarbakır ve etrafındaki hizmet verdiğimiz bireylere dünya standartları düzeysinde çağın gerektirdiği güvenilir ve kolay ulaşılabilir sağlık hizmetini verebilmek için, en gelişmiş tıbbi cihazları ve tedavi metotlarıni tercih ederek, etik ilkeler ışığında hasta, hasta yakını ve çalışan tatminiyetini esas alan, sürekli olarak eğitimle gelişmeyi destekleyen yüksek kaliteli sağlık hizmeti sunmaktır.

Ergani Devlet Hastanesi Bölümleri

Ergani Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Ergani Devlet Hastanesi, Diyarbakır ili Ergani ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Arce Diyaliz Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Ergani Devlet Hastanesi Doktorları

Ergani Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Ergani Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Ergani Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (412) 611-5112

Ergani Devlet Hastanesi Adresi

Ergani Devlet Hastanesi Adresi:  Adnan Menderes Mah. Kıralan Dink Mevkii No:20

Ergani Devlet Hastanesi Web Sitesi

Ergani Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://erganidh.saglik.gov.tr/

Ergani Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Ergani Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku