Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Etimesgut ilçesinde bulunan Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Erler Mah. Türk Kızılayı Cad. adresinde bulunan Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 293-3000 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Hakkında

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi 158.500 metrekarelik bir arazi içinde konuşlanmış olup toplam 29.365 metrekare kapalı alanda hizmet vermektedir.

Eskiden Etimesgut Asker Hastanesi olarak faaliyet gösteren hastaneye, 659 sayılı KHK ile Askeri Hastanelerin Sağlık Bakanlığına devri sonrası 15 Temmuz hain darbe girişiminde İstanbul’da şehit olan Kurmay Albay Sait Ertürk’ün ismi verilmiş ve Sağlık Bakanlığına bağlı olarak faaliyet göstermeye başlamıştır.

Etimesgut ilçemizde yapımı devam eden 250 yataklı yeni hastane inşaatı sebebiyle, eski Etimesgut Devlet Hastanesi tüm personeli ve müştemilatı ile birlikte bu hastanemize taşınmış ve Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi adı altında 26.08.2016 tarihi itibariyle kapasite birleştirmesi yapılmıştır.

Hastane 182 tescilli, 115 fiili yatağı ile Sağlık Bakanlığına bağlı B hizmet rolünde ikinci basamak sağlık kuruluşu niteliğinde olup ilçemizin kamuya ait tek yataklı tedavi kurumudur.

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Bölümleri

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi, Ankara ili Etimesgut ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Hastanesi Doktorları

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız.

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi İletişim

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (312) 293-3000

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Adres

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Adresi:  Erler Mah. Türk Kızılayı Cad.

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Web Sitesi

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://etimesgutdh.saglik.gov.tr/

Etimesgut Sait Ertürk Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku