Etlik Lokman Hekim Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Etlik Lokman Hekim Hastanesi, Ankara ilimizin Keçiören ilçesinde bulunan Etlik Lokman Hekim Hastanesi ile ilgili detaylar. Gn. Dr. Tevfik Sağlam Cad. No:119 Etlik adresinde bulunan Etlik Lokman Hekim Hastanesi kurumuna 4449911 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Etlik Lokman Hekim Hastanesi Hakkında

Lokman Hekim Hastanesi, kalite ve güveni ilke olarak benimsemekte, kuruluş felsefesini insan ve insan vücuduna verdiği öneme dayandırmaktadır. Alanında eğitimli bir idari kadro ve uzman doktorlarıyla hizmet veren Lokman Hekim Hastanesi, sorumluluğunun bilinciyle sizlere en müthişi sunmayı hedeflemektedir.

Tüm branşlarda uzman hekim kadrosu, çağdaş ve profesyonel hizmet anlayışı ile her türlü teknolojik donanımı ile hizmet vermektedir.

Sektördeki teknolojik gelişmeleri yakında zamandan takip eden hastanemiz, tanı ve tedavide teknolojinin ulaştığı en üst düzeyde hizmet vermektedir. İleri teknoloji ürünü cihazlarla donatılan görüntüleme üniteleri ve laboratuarlarıyla hastanemiz hastalarına güvenli bir ortamda tedavi olmanın rahatlığını yaşatmaktadır.

Etlik Lokman Hekim Hastanesi Bölümleri

Etlik Lokman Hekim Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Etlik Lokman Hekim Hastanesi, Ankara ili Keçiören ilçesinde Özel hastane olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

  Özel Güneşli Erdem Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Etlik Lokman Hekim Hastanesi Telefon Numarası

Etlik Lokman Hekim Hastanesi telefon numarası:  4449911

Etlik Lokman Hekim Hastanesi Adresi

Etlik Lokman Hekim Hastanesi adresi:  Etlik, Gn, Gen. Dr. Tevfik Sağlam Cd No:119, 06010 Keçiören/Ankara

Etlik Lokman Hekim Hastanesi Web Sitesi

Etlik Lokman Hekim Hastanesi resmi web sitesi: www.lokmanhekim.com.tr

Etlik Lokman Hekim Hastanesi Nasıl Gidilir? Etlik Lokman Hekim Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku