Gelibolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gelibolu Devlet Hastanesi, Çanakkale ilimizin Gelibolu ilçesinde bulunan Gelibolu Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. No:22 adresinde bulunan Gelibolu Devlet Hastanesi kurumuna 0 (286) 566-1035 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gelibolu Devlet Hastanesi Hakkında

Gelibolu Devlet Hastanesi olarak, sağlık hizmetlerini, insan haklarına saygılı ve güler yüzlü hizmet anlayışı temellerine dayanarak, modern tıbbın gerektirdiği teşhis ve tedavi metotlarıni hasta ve çalışan tatminiyetini en üst düzeyde tutarak sizlere sunmak misyonumuzdur.

Hastanemizde verilen hizmetlerle kaliteyi bir yaşam tarzı olarak benimsemeyi, hastalarımızı ve çalışanlarımızı tatmin etmeyi, dürüst ve prensipli kararlarla hizmet vermeyi amaç edindik. En kaliteli teşhis ve tedavi hizmeti vermeyi ilke edinerek uygulamakta olduğumuz teşhis ve tedavi metotlarıni, hasta tatminiyetini ön planda tutarak sürdürmekteyiz.

Gelibolu Devlet Hastanesi Bölümleri

Gelibolu Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gelibolu Devlet Hastanesi, Çanakkale ili Gelibolu ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Silvan Doktor Yusuf Azizoğlu Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gelibolu Devlet Hastanesi Doktorları

Gelibolu Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gelibolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gelibolu Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (286) 566-1035

Gelibolu Devlet Hastanesi Adresi

Gelibolu Devlet Hastanesi Adresi:  Yazıcızade Mah. Celal Nuri İleri Cad. No:22

Gelibolu Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gelibolu Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://geliboludh.saglik.gov.tr/

Gelibolu Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gelibolu Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku