Gölhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Gölhisar Devlet Hastanesi, Burdur ilimizin Gölhisar ilçesinde bulunan Gölhisar Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Fatih Mah. Cumhuriyet Cad. adresinde bulunan Gölhisar Devlet Hastanesi kurumuna 0 (248) 411-3007 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Gölhisar Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Fatih Mahallesi Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan Gölhisar Devlet Hastanesi, 1994 senesinde 40 yataklı olarak açılmıştı. Mevcut hastane 5000 m² kapalı alana sahip olup, 1 binada 2 blok halinde faaliyet göstermektedir.

Yeni hastane binası Sağlık Bakanlığı İnşaat ve Onarım Daire Başkanlığı ile TOKİ içinde varolan protokol ışığında TOKİ aracılığıyla 24.08.2011 tarihinde ihale edilecek olup, İlçemize modern, yüksek standartlı yeni bir hastane binası kazandırılıcaktır.

Gölhisar Devlet Hastanesi Bölümleri

Gölhisar Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Gölhisar Devlet Hastanesi, Burdur ili Gölhisar ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Gölhisar Devlet Hastanesi Doktorları

Gölhisar Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Gölhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Gölhisar Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (248) 411-3007

Gölhisar Devlet Hastanesi Adresi

Gölhisar Devlet Hastanesi Adresi:  Fatih Mah. Cumhuriyet Cad.

Gölhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi

Gölhisar Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://golhisardh.saglik.gov.tr/

Gölhisar Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Gölhisar Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku