05.12.2021 - Hastane Rehberi Portalı
Hastane Adresleri – Hastane İletişim Numaraları – Hastanebilgisi.com

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi, Rize ilimizin Güneysu ilçesinde bulunan Güneysu Fizik Tedavi Merkezi ile ilgili detaylar. Güneysu adresinde bulunan Güneysu Fizik Tedavi Merkezi kurumuna 0 (464) 213-0491 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Hakkında

Güneysu İlçesi’nde yapımı sona eren Kızılay Şükrü- Nurten Topçu Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi, yöre mimarisine uygun olarak 3 bin 932 metre kare kapalı alan üzerinde inşa edildi.

Türkiye’de İzmir 9 Eylül Üniversitesi’nden sonra Üniversite bünyesinde ikinci olan merkez, en modern tıbbi cihazlarla donatıldı. 12 Mart 2011 hizmete başlayan merkezde 1 i VİP yatak olmak üzere 14 yatak, 10 tedavi odası, 1 poliklinik odası, tedavi amaçlı kapalı spor salonu, yüzme havuzu ve 75 kişilik konferans salonu bulunmaktadır. Merkezde 1 fizik tedavi uzmanı, 1 fizyoterapist ve 3 hemşire ile yardımcı personel yapmaktadır.. Tedavi amaçlı yüzme havuzu ve spor salonunda fizik tedavi uygulaması da yapılan merkezde otistik çocuklara eğitim veren bir bölüm de bulunmaktadır.

Özellikle ileri yaşlarda yaşanan ve bireylerin hayatını negatif yönde etkileyip yaşam değerini bozan romatizmal hastalıkların bölgede sık görülmesi, bundan dolayı modern bir fizik tedavi ve rehabilitasyon merkezi gereksiniminin görülmektedirmıştır. TC. Sağlık Bakanlığı, RTE Üniversitesi ve Türk Kızılay’ı işbirliğiyle hayata geçirilen Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi bir protokol çerçevesinde, Sağlık Müdürlüğü’nce tüm teçhizatı ve diğer ihtiyaçları sağlanarak, Rize Eğitim ve Araştırma Hastanesi bünyesinde hizmete girmiştir.

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Randevu

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Bölümleri

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Doktorları

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Telefon Numarası0 (464) 213-0491

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Adresi:  Güneysu

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Web Sitesi:

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Nasıl Gidilir? Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Yol Tarifi

Güneysu Fizik Tedavi Merkezi Ulaşım Haritası

BU KONUYU SOSYAL MEDYA HESAPLARINDA PAYLAŞ
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ