Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi, Ankara ilimizin Kazan ilçesinde bulunan Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Atatürk Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:10 adresinde bulunan Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi kurumuna 0 (312) 814-1414 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Hakkında

Hastanemiz Kazanlı Hayırsever İş Adamlarımızdan 19.dönem Milletvekillerinden Hamdi Erişaracılığıyla yapılarak 23.11.1988 senesinde teslim edilmiştir. 12.02.1989 senesinde gerçekleşen merasimle hizmete açılmıştır.

Yeni hizmet binamız da 3 katlı olarak 12.000 metrekare kapalı kullanım alanına sahip, Hamdi Eriş ve Sağlık Bakanlığı aracılığıyla tamamlanarak 27.05.2011 tarihinde açılışı yapılarak hizmete girmiştir. Yeni Hizmet binamızda 29 adet poliklinik odası, 1 acil servis, 2 laboratuar, 2 radyoloji bölümü, 2 adet doğum salonu, 1 adet yeni doğan ünitesi, 3 adet ameliyathane, 1 yoğun bakım, içinde banyo, WC, LCD TV, tam donanımlı 35 adet tek kişilik, 9 adet çift kişilik hasta odası bulunmaktadır.

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Bölümleri

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi, Ankara ili Kazan ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Doktorları

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (312) 814-1414

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Adres

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Adresi:  Atatürk Mah. Fevzi Çakmak Cad. No:10

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kahramankazandh.saglik.gov.tr/

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hamdi Eriş Kazan Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku