Harran Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Harran Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ilimizin Harran ilçesinde bulunan Harran Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Süleyman Demirel Mahallesi adresinde bulunan Harran Devlet Hastanesi kurumuna 0 (414) 441-2850 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Harran Devlet Hastanesi Hakkında

İlçemiz Harran Devlet Hastanesi 02.01.2003 tarihinde faaliyete geçmiştir. İlçemizin Şanlıurfa’ya mesafesi 48km’dir. Hastanemiz Poliklinik ve Acil hizmeti vermekte Doğum ünitesiyle de doğum yaptırılmaktadır. Hastanemizin tescilli yatak sayısı 40dır.

Ayrıca Laboratuar servisinde tam kan sayım bakteriyolojik ve serolojik analizleri yapılmaktadır. Hastanemizde röntgen ultrason ve EKG hizmeti de verilmeye devam edilmektedir. Ayrıca Ameliyathanenin noksanlıkleri giderilmiş olup Hastanemizde Ameliyatlara başlanmıştır. Hastanezmizde Diş Polikliniği de bulunmaktadır

Harran Devlet Hastanesi Bölümleri

  • Aile Hekimliği
  • Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları
  • Diş Hekimliği (Genel Diş)
  • Genel Cerrahi
  • İç Hastalıkları (Dahiliye)
  • Kadın Hastalıkları ve Doğum

Harran Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Harran Devlet Hastanesi, Şanlıurfa ili Harran ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Harran Devlet Hastanesi Doktorları

Harran Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Harran Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Harran Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (414) 441-2850

  Tuzluca Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Harran Devlet Hastanesi Adresi

Harran Devlet Hastanesi Adresi:  Süleyman Demirel Mahallesi

Harran Devlet Hastanesi Web Sitesi

Harran Devlet Hastanesi Web Sitesi:

Harran Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku