Havza Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Havza Devlet Hastanesi, Samsun ilimizin Havza ilçesinde bulunan Havza Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. 19 Mayıs Mahallesi adresinde bulunan Havza Devlet Hastanesi kurumuna 0 (362) 714-1600 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Havza Devlet Hastanesi Hakkında

12 yataklı yoğun bakım servisiyle birlikte 95 yataklı olarak hizmete giren Havza Devlet Hastanesinde; 14 poliklinik, 4 diş ünitesi, 14 yataklı diyaliz ünitesi, yetişkin yoğun bakım servislerinin de bulunmaktadır. 21 bin 135 metrekare alanda hizmet verecek hastanede, 4 ameliyathane mevcuttur.

Beş yıldızlı otel konforunda hizmet verenhastanenin tüm odalarında banyo, tuvalet, televizyon ve buzdolabı bulunmakta olup, iç düzenlemeleri, poliklinik ve servis planlaması yönünden hastanen Samsun’un örnek hastanelerinden biridir.

Havza Devlet Hastanesi Bölümleri

Havza Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Havza Devlet Hastanesi, Samsun ili Havza ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Havza Devlet Hastanesi Doktorları

Havza Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Havza Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Havza Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (362) 714-1600

Havza Devlet Hastanesi Adresi

Havza Devlet Hastanesi Adresi:  19 Mayıs Mahallesi

Havza Devlet Hastanesi Web Sitesi

Havza Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://havzadh.saglik.gov.tr/

Havza Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku