Haydarlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Haydarlı Devlet Hastanesi, Afyonkarahisar ilimizin Dinar ilçesinde bulunan Haydarlı Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Örnek Mah. Hastane Cad. Haydarlı adresinde bulunan Haydarlı Devlet Hastanesi kurumuna 0 (272) 358-2488 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Haydarlı Devlet Hastanesi Hakkında

Haydarlı Kasabasında, Dinar İlçesine 35 km uzaklıkta ve çevresi dağlarla çevrili Çöl Ovası diye adlandırılan Bölgede 1997 senesinde Halk-Belediye işbirliği ile yapılmış ve Sağlık Bakanlığına devredilerek hizmetine başlamıştır.

Amacımız 16. 000’in üzerinde nüfusu bulunan Çöl Ovası Halkına en iyi biçimde Sağlık hizmeti verebilmek bunun bunun yanında eğitim düzeyi yüksek personelimizle sosyal hayata katkıda bulunmaktır.

Hastanemizde halen; Acil Servis, Acil Polikliniği, Uzman Hekim Polikliniği, Diş Polikliniği, Doğum Servisi, Yataklı Servis, Röntgen, Laboratuvar ve son haftalarda eklenen Aile Sağlığı Poliklinikleri ile günlük 120-150 ve yıllık ortalama 40. 000 hastaya hizmet verilmektedir.

Hasta kayıt, Hasta Hakları, Server, Jenaratör, Mutfak, Yemekhane, Çamaşırhane, Morg, Trafo Ünitesi… vb bölümlerle hizmet değerini artırmaya çalışmaktayız.

Haydarlı Devlet Hastanesi İletişim

Haydarlı Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (272) 358-2488

Haydarlı Devlet Hastanesi Adres

Haydarlı Devlet Hastanesi Adresi:  Örnek Mah. Hastane Cad. Haydarlı

Haydarlı Devlet Hastanesi Web Sitesi

Haydarlı Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://afyonism.saglik.gov.tr/TR-207908/haydarli-devlet-hastanesi.html

Haydarlı Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku