Hendek Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hendek Devlet Hastanesi, Sakarya ilimizin Hendek ilçesinde bulunan Hendek Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Akpınar Mah. Dr. Cevdet Şahinli Cad. No:30 adresinde bulunan Hendek Devlet Hastanesi kurumuna 0 (264) 614-6078 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hendek Devlet Hastanesi Hakkında

12.12.2015 tarihi itibariyle yeni yerleşkemizde, 100 yatak kapasitesi ile hizmet vermekteyiz. Yeni Hendek Devlet Hastanesi, tek ve çift kişilik olarak hedeflenen odalar, geniş ve ferah bekleme alanları, özel peyzaj düzenlemesine sahip bahçesi geniş otoparkı ile Hendek ve bölge halkına yeni nesil sağlık hizmeti vermektedir.

Hastanede 40 tek kişilik, 30 çift kişilik oda, 30 poliklinik, 6 diş ünitesi, 10 yataklı genel yoğun bakım, 3 yataklı kardiyal yoğun bakım, 3 yataklı yeni doğan yoğun bakım, 10 cihazlı diyaliz ünitesi, 3 tane küvez, görüntüleme servisinde tomografi ve mamografi, 100 araçlık otopark bulunmaktadır.

Sağlık hizmeti almak için başvuran tüm hastalarımıza yaklaşımımızda dil, din, ırk, cinsiyet ve sosyal sınıf farkı gözetmeksizin, hasta haklarına saygılı, çalışan haklarına hassas, etik değerlere bağlı bir gelişim ve değişim içindeyiz.

Hendek Devlet Hastanesi Bölümleri

Hendek Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hendek Devlet Hastanesi, Sakarya ili Hendek ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Hendek Devlet Hastanesi Doktorları

Hendek Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Hendek Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hendek Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (264) 614-6078

Hendek Devlet Hastanesi Adresi

Hendek Devlet Hastanesi Adresi:  Akpınar Mah. Dr. Cevdet Şahinli Cad. No:30

Hendek Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hendek Devlet Hastanesi Web Sitesi: http://hendekdh.saglik.gov.tr/

Hendek Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku