Hopa Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Hopa Devlet Hastanesi, Artvin ilimizin Hopa ilçesinde bulunan Hopa Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu adresinde bulunan Hopa Devlet Hastanesi kurumuna 0 (466) 351-4017 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Hopa Devlet Hastanesi Hakkında

Yeni Hopa Devlet Hastanemiz 7329 metrekare toplam arsa alanı olmak üzere 5600 metrekarelik açık, 9746 metrekarelik kapalı alana sahip olarak 17.10.2016 tarihinde yeni hastane hizmet binasına başarılı bir biçimde taşınmıştır. Yeni Hastanemiz ile Hopa İlçemiz toplamda 55 yataklı yatan hasta servislerine, 20 poliklinik odasına, 10 yataklı diyaliz ünitesine, 2 odalı son teknoloji ile donatılmış ameliyathaneye, 13 müşahede yataklı acil servisine, 2 Diş Ünitesine, 4 yataklı 1. Seviye erişkin yoğun bakım ünitesine kavuşmuş oldu.

Yeni Hastane Binamız ile bir çok teknolojik yeniliğin yanında son derece modern ve tüm hasta odalarının içinde banyo ve wc’sini barındıran yataklı servislerimize de kavuşmuş oluyoruz.

Hopa Devlet Hastanesi Bölümleri

Hopa Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Hopa Devlet Hastanesi, Artvin ili Hopa ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

  Özel Pınar Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon Merkezi Telefon Numarası ve Adresi

Hopa Devlet Hastanesi Doktorları

Hopa Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız

Hopa Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Hopa Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (466) 351-4017

Hopa Devlet Hastanesi Adresi

Hopa Devlet Hastanesi Adresi:  Sundura Mah. Hopa Artvin Yolu

Hopa Devlet Hastanesi Web Sitesi

Hopa Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://hopadh.saglik.gov.tr/

Hopa Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Hopa Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku