İnegöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İnegöl Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin İnegöl ilçesinde bulunan İnegöl Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Burhaniye Mahallesi Mimar Sinan Cad No:54 adresinde bulunan İnegöl Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 715-1715 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

İnegöl Devlet Hastanesi Hakkında

İnegöl Devlet Hastanesinin 300 yataklı modern yeni binası, 2014 senesinde, Sağlık Bakanı Mehmet Müezzinoğlu’nun katılımı ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun Bursa’dan gerçekleştirdiği telekonferans ile hizmete açıldı. Akıllı sağlık kuruluşu ünvanını elinde bulunduran hastane 5 yıldızlı otel konforunda hizmet sağlamaktadır.

İnegöl Devlet Hastanesi Bölümleri

İnegöl Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. İnegöl Devlet Hastanesi, Bursa ili İnegöl ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İnegöl Devlet Hastanesi Doktorları

İnegöl Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

  Gölcük Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

İnegöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası

İnegöl Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 715-1715

İnegöl Devlet Hastanesi Adresi

İnegöl Devlet Hastanesi Adresi:  Burhaniye Mahallesi Mimar Sinan Cad No:54

İnegöl Devlet Hastanesi Web Sitesi

İnegöl Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://inegoldh.saglik.gov.tr/

İnegöl Devlet Hastanesi Yol Tarifi

İnegöl Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku