Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Telefon Numarası ve Adresi

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği, İstanbul ilimizin Beşiktaş ilçesinde bulunan Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği ile ilgili detaylar. Nispetiye Mah. Aytar Cad. No:1/B Levent adresinde bulunan Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği kurumuna 0 (212) 264-1828 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Hakkında

1997 Yılından beri faaliyette olup, İstanbul 1. Levent’teki yeni binasında 2006 senesinden ibu yana hizmet vermektedir. Klinik kurucu ekibi olan Dr. Selim Şenöz, Dr. Başak Direm, Dr. Figen Ateşalp ve Embriyolog Ülkü Coşkunoğlu Abadan halen yeni klinikte de birlikte çalışmaya devam etmektedirler.

Sadece kadın hastalıkları, infertilite ve tüp bebeğe yönelik olarak kurulan kliniğimizin altyapısı tüp bebek laboratuarının gereksinimlerine göre hazırlanmıştır. Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği T. C. Sağlık Bakanlığı aracılığıyla onaylanmıştır.

Tüp bebek kliniği olarak tertip edilen yeni merkezimiz, en son teknoloji ve hasta konforu düşünülerek dizayn edilmiştir. Jinepol’ün yeni merkezinde 1 ameliyathane, 3 muayene odası, 3 hasta dinlenme odası ve 1 labaratuvar bulunmaktadır. Geniş bekleme salonu ve çocuklarıyla birlikte gelen aileler için oyun alanımız da mevcuttur. Ayrıca binamızın altındaki kapalı otoparktan hastalarımız yararlanabilmektedir.

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Telefon Numarası

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği telefon numarası:  0 (212) 264-1828

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Adresi

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği adresi: Levent, Nispetiye Mahallesi Aytar Caddesi, Başlık Sk. No:1/B 1, Beşiktaş/İstanbul

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Web Sitesi

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği resmi web sitesi: www.kadindogum.com

Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Nasıl Gidilir? Jinepol Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Kliniği Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku