Kahta Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Kahta Devlet Hastanesi, Adıyaman ilimizin Kahta ilçesinde bulunan Kahta Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Yavuz Selim Mahallesi Namık Kemal Caddesi adresinde bulunan Kahta Devlet Hastanesi kurumuna 0 (416) 725-5067 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Kahta Devlet Hastanesi Hakkında

Sağlık Bakanlığımızın destekleriyle, Yeni binamızda tüm olanaklarımızı hastalarımızın daha kaliteli ve rahat sağlık hizmeti alabilmesi için kullanmaktayız. Sizlere hep daha iyi sağlık hizmeti sunabilmek için gecemizi gündüzümüze katarak çalışıyoruz.

Yapımı tamamlanarak fiili olarak hizmete giren Kahta 150 Yataklı Devlet Hastanesi gün geçtikçe ilçe ve yöre halkının beğenisini ve ilgisini çekmeye devam etmekte.

Modern bir hastanenin tüm gereklerini içinde barındıran, geniş ve ferah mekanları, tam donanımlı tıbbi alt yapısı ile ilçe halkına kaliteli sağlık hizmeti veriyor. Bütün hasta odaları, servisleri, poliklinik odaları, ameliyathane ve yoğun bakım üniteleri, sosyal donatıları insan onuruna yakışır nitelikte olup hasta tatminiyetini ziyadesiyle sağlıyor.

Hastane mevcut konumu ile Kahta ilçesinin bunun yanında Gerger ve Sincik ilçelerinin geçiş güzergahında olması bu ilçelerin de hastaneden hizmet almalarını kolaylaştırmaktadır. Bu durum hizmetin planlanmasında doğru ve yerinde bir karar verildiğinin bir göstergesidir.

Kahta Devlet Hastanesi Bölümleri

Kahta Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Kahta Devlet Hastanesi, Adıyaman ili Kahta ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kahta Devlet Hastanesi Doktorları

Kahta Devlet Hastanesi doktorları için tıklayınız

Kahta Devlet Hastanesi İletişim

Kahta Devlet Hastanesi Telefon Numarası:  0 (416) 725-5067

Kahta Devlet Hastanesi Adres

Kahta Devlet Hastanesi Adresi:  Yavuz Selim Mahallesi Namık Kemal Caddesi

Kahta Devlet Hastanesi Web Sitesi

Kahta Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://kahtadh.saglik.gov.tr/

Kahta Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku