Karacabey Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karacabey Devlet Hastanesi, Bursa ilimizin Karacabey ilçesinde bulunan Karacabey Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Mecidiye Mah. Şifa Caddesi No:2 adresinde bulunan Karacabey Devlet Hastanesi kurumuna 0 (224) 676-1092 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karacabey Devlet Hastanesi Hakkında

2012 Aralık ayında yeni hastane binasının temelleri atılmış olup, 32000 m2 lik açık alana inşa edilen ve 22000 m2 lik kapalı alana sahip 150 yatak kapasiteli yeni hastane inşaatı 2015 Nisan ayında tamamlanarak 14.05.2015 tarihinde resmi açılış merasimi gerçekleştirilmiştir.

Yeni hizmet binası 150 yatak kapasiteli olup hastanemizde 8 yataklı birinci düzey Genel Yoğun Bakım ünitesi, 7 yataklı müşahede odasına sahip birinci düzey acil servis, 7 cihazlı hemodiyaliz ünitesi, 4 masa kapasiteli ameliyathane, doğumhane, dterilizasyon ünitesi, dndoskopi ünitesi, 7 adet diş ünitesi bulunmaktadır.

Karacabey Devlet Hastanesi Bölümleri

Karacabey Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karacabey Devlet Hastanesi, Bursa ili Karacabey ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karacabey Devlet Hastanesi Doktorları

Karacabey Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karacabey Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karacabey Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (224) 676-1092

Karacabey Devlet Hastanesi Adresi

Karacabey Devlet Hastanesi Adresi:  Mecidiye Mah. Şifa Caddesi No:2

Karacabey Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karacabey Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://karacabeydh.saglik.gov.tr/

Karacabey Devlet Hastanesi Yol Tarifi

Karacabey Devlet Hastanesi Ulaşım Haritası

En son eklenen Hastaneler

Bu hastanedeki deneyiminizi anlatın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku