Karamürsel Devlet Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karamürsel Devlet Hastanesi, Kocaeli ilimizin Karamürsel ilçesinde bulunan Karamürsel Devlet Hastanesi ile ilgili detaylar. Kalıcı Konutlar Mevki Kayacık Mah. Ercüment Kocaer Cad. adresinde bulunan Karamürsel Devlet Hastanesi kurumuna 0 (262) 452-9400 nolu telefondan ulaşabilirsiniz.

Karamürsel Devlet Hastanesi Hakkında

İlçe merkezinde Sağlık Merkezi olarak hizmet vermekte iken 1984 senesinde 25 yataklı, ortalama bundan 10 yıl sonra da 50 yataklı Devlet Hastanesine dönüştürülen hastanemiz, 5283 sayılı kanunla SSK Hastanelerin Bakanlığımıza devredilmesinden sonra Bakanlık Makamının 23-06-2005 tarih ve 5069 sayılı oluru ile Kayacık Devlet Hastanesi ile birleştirilerek, 75 kadro yataklı Karamürsel Devlet Hastane dönüştürülmüştür.

Üç ayrı yerleşkede hizmet vermeye devam etmekte iken, 19 Kasım 2006 günü açılışını yaptığımız yeni hastane binasına taşınılmıştır.

75 kadro yataklı hastanemizde bir kişilik WC lavabolu 5 tane, iki kişilik WC lavabolu 9 tane, 2 kişilik lavabosuz 18 tane oda mevcuttur. Ayrıca 5 yataklı Acil Hasta Müşahede odası, 10 yataklı Hemodiyaliz Ünitesi mevcut olup her hekime de bir poliklinik odası verilmiştir.

Geçen 1 yıllık süreç içinde, hastanemizin noksanlıkleri Döner Sermaye Gelirleri ile giderilmeye çalışılarak, Hemodiyaliz ve Acil Servis kurulmuş ve hizmete sokulmuştur. Hastanemiz teknolojik, fiziki yenilikler ve gelişmeler yönünden her geçen gün, olumlu bir ivmeyle gelişim faaliyetlerine devem etmektedir.

Karamürsel Devlet Hastanesi Bölümleri

  Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon Numarası ve Adresi

Karamürsel Devlet Hastanesi iletişim bilgileri (telefon, faks ve internet sitesi) sayfanın en üzerinde verilmiştir. Karamürsel Devlet Hastanesi, Kocaeli ili Karamürsel ilçesinde devlet hastanesi olarak faaliyet göstermektedir. Bu sayfa kurumun resmi sayfası değildir ve yalnızca telefon numarası, web sitesi, adres gibi rehber bilgileri sağlamaktadır.

Soru, öneri yahut şikayetleriniz ile ilgili olarak yetkililere erişmek, doktor listesi, sunulan hizmetler ile ilgili bilgi almak ve eğer kurum aracılığıyla böyle bir hizmet sunuluyorsa telefonla yahut internetten online randevu almak için resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Karamürsel Devlet Hastanesi Doktorları

Karamürsel Devlet Hastanesi Doktorları için tıklayınız.

Karamürsel Devlet Hastanesi Telefon Numarası

Karamürsel Devlet Hastanesi Telefon Numarası0 (262) 452-9400

Karamürsel Devlet Hastanesi Adresi

Karamürsel Devlet Hastanesi Adresi:  Kalıcı Konutlar Mevki Kayacık Mah. Ercüment Kocaer Cad.

Karamürsel Devlet Hastanesi Web Sitesi

Karamürsel Devlet Hastanesi Web Sitesi: https://karamurseldh.saglik.gov.tr/

Karamürsel Devlet Hastanesi Yol Tarifi

En son eklenen Hastaneler

Yoruma kapalı.

Size daha iyi hizmet sunabilmek için çerezleri kullanıyoruz. KABUL ET Oku